Rinostetica 0505 334 41 57

BLOG

Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi den Cumartesiye - 9:00 - 18:00

Op.Dr.Ali Kahraman

Op.Dr.Ali Kahraman

Op.Dr.Ali Kahraman

Op. Dr. Ali KAHRAMAN 1976 yılında Sivas'da doğdu. İlk ve Orta Öğrenimimi Sivas ,Kayseri,İzmir illerinde tamamladıktan sonra Trakya Üniversitesinde Tıp eğitimi aldı. 2004-2009 yılları arasında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Haseki Eğitim Araştırma Hastanelerinde Kulak-Burun -Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanlık eğitimini tamamladı.

Kendi cerrahi tekniğini uluslar arası kongrelerde sunma seviyesinde olan doktor Ali KAHRAMAN yüz estetiği konusunda eğitimci olarak kurslarada davet edilmektedir.Burun estetiği, horlama ve apne cerrahisi ve yumuşak damak yetmezliği konularında kendi cerrahi tekniklerini tanımlamış yurt içi ve yurt dışı tonlantılarda sunmuştur. 

Op. Dr. Ali KAHRAMAN burun estetiği ve yumuşak damak yetmezliği cerrahisi konularında Türkiye ve avrupada binlerce hastayı çok yüksek bir memnuniyet oranı ile ameliyat etmiş halen yurt içi ve başta İngiltere, Almanya olmak üzere yurt dışında dünyanın her yerinden bir çok hastası vardır. 

Halen RİNOSTETİCA klinik kurucusu ve sorumlu cerrahı olan Op. Dr. Ali KAHRAMAN hastalarına en yüksek değeri vermekte hasta odaklı çalışma prensibi ile hastalarının isteklerini anlamaya çok öenm vermekte hastaları ile empati yapmadan operasyon planmamaktadır. Uzun dönem takipleri ise RİNOSTETİCA klinik ekibi İle beraber aşkla yapmaktadır.

 

1 Yorum

Doktora Sorun

Konuyla ilgili sorularınızı buradan bize gönderin en kısa sürede cevaplayacağız.

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar *

Loading...